You signed in with another tab or window. Reload to refresh your session.You signed out in another tab or window. Reload to refresh your session.You switched accounts on another tab or window. Reload to refresh your session.Dismiss alert
Что бы когда в стандартной теме овк хочешь прокоментировать пост можно было бы вернуться на тоже самое место в ленте. А то листаешь листаешь и по итогу возвращаещься в самое начало
reacted with thumbs up emoji reacted with thumbs down emoji reacted with laugh emoji reacted with hooray emoji reacted with confused emoji reacted with heart emoji reacted with rocket emoji reacted with eyes emoji
Uh oh!
There was an error while loading. Please reload this page.
-
Что бы когда в стандартной теме овк хочешь прокоментировать пост можно было бы вернуться на тоже самое место в ленте. А то листаешь листаешь и по итогу возвращаещься в самое начало
2026-06-05.22-30-48.mp4
Beta Was this translation helpful? Give feedback.
All reactions